Shores in Flames at Stabmeldys SHOW RESULTS

* Rank – Parodos rangas (CAC – nacionalinė paroda, CACIB – tarptautinė paroda, SPEC – klubo organizuojama kurtų arba vipetų paroda)

* CAC – Kandidatas į šalies Čempionus (gali gauti ir jau esami čempionai), CACIB – kandidatas į tarptautinius čempionus (gali gauti ir jau esami tarptautiniai čempionai), N arba W – Geriausia suaugusi kalė, JN arba JCAC – Jaunimo Nugalėtojas (Kandidatas į Jaunimo čempionus), BOB – Geriausias veislės atstovas, BOS – Geriausias priešingos lyties (lyginant su BOB laimėtoju) atstovas, BIG – veislių grupių konkursas (Kurtų grupėje dalyvauja tik kurtų veislių toje parodoje BOB gavę šunys), BIS – visos parodos gražiausio šuns konkursas (dalyvauja 10 grupių nugalėtojai), JBIS – visos parodos gražiausio jaunimo konkursas.

* VP – labai perspektyvus (aukščiausias įvertinimas šunims iki 9 mėn. amžiaus), EX – „puikiai“, VG – „labai gerai“.

DateRankPlaceClassBreed judgeEvaluation
2018 05 20Sighthounds National ShowKampinos, PLchampionRoberto Posa, SuisseEX 2/5
2018 05 19Sighthounds Club ShowKampinos, PLchampionJarmo Vuorinen, FINEX 2/10
2018 03 24CACPiaseczno, PLchampionHenrik Harling, Sweden (Play a While)EX 2/2
2018 03 04CACIBVilnius, LTchampionTuula Savolainen, FINEX 1/1, CAC, CACIB, W, BOB
2017 09 16CAC Vilnius, LTchampionJelena Kruus, ESTEX 1/1, CAC, W, BOB, BIG-1
2017 08 13Donaueschingen Sighthound FestivalDonaueschingen, DTchampionPaulo Coelho, P (Da Roseira Brava)EX -/20 (last cut to Top 7)
2017 08 12Donaueschingen Sighthound FestivalDonaueschingen, DTchampionM. Rule-Steele, AUS (Tajeaan)EX 3/20
2017 08 06CACIBDruskininkai LTchampionJose M Doval Sanchez ESEX 1/1, CAC
2017 06 18Finnish Whippet Club Open ShowMustiala, FINchampionEspen Engh, NEX 1/14, BB-1, BOS, Best Movement
2017 06 17Finnish Whippet Club Specialty ShowMustiala, FINchampionArnaldo Cotugno, IEX -/20
2017 05 28CACIBMoletai, LTchampionBirgitta Svarstad, SEX 2/3, R.CACIB
2017 05 26Sighthounds Club ShowMoletai, LTchampionPiotr Krol, PLEX 1/5, CAC
2016 08 28CACHaapsalu (EST)championYoshimi Suzuki (JP)EX 2/2, BB-3
2016 08 27CACHaapsalu (EST)championAttila Czegledi (H)EX 1/2, CAC, BB-1, BOB, BIG-2
2016 08 07CACIBDruskininkai (LT)championGyorgy Tesics (H)EX 1/3, CAC, CACIB, BOB, BIG-2, CIB
2016 07 30CACIBAdazi (LV)championAnnamaria Tarjan (H)EX 1/2, BB-4, CACIB
2016 07 09CACIBWarszawa, PLchampionGabriela Ridarcikova (SK)EX 1/3, CAC, CACIB, Crufts Q'17, BOS
2016 05 27Sighthounds Club ShowMoletai, LTchampionTuula Savolainen, FINEX 1/6, CAC (BB3)
2016 05 01CACIBRoskilde, DKchampionTorbjörn Skaar, SwedenEX 4/4, CK
2016 04 30CACIBRoskilde, DKchampionIrina Poletaeva, FinlandEX 1/5, CK, BB-4
2016 02 28CACIBMinsk (BY)championAndrey Kisliakov (BY)EX 1/2, CAC, CACIB, BOB
2016 02 27CACIBMinsk (BY)championJelena Kruus (EST)EX 1/2, CAC, CACIB, BOS, BLR CH
2015 12 20CACIBVilnius, LTchampionInna Begma (Rus)EX 2/2
2015 12 19CACIBVilnius, LTchampionRuth Wagner (Lux)EX 1/2, CAC
2015 11 22CACKedainiai, LTchampionViktoras Avtuško (LT)EX 1/1, CAC, N, BOB, BIG-1, BIS-5
2015 11 21CACKedainiai, LTchampionMaret Kardi (Estija)EX 1/1, CAC, W
2015 11 14Sighthounds Club ShowRyga, LVchampionWieslawa Misterka-Kluska (Poland)EX 3/3
2015 11 08CACKaunas, LTchampionElzbieta Chwalibog (Lenkija)EX 1/1, CAC, W, BOS
2015 11 07CACKaunas, LTchampionBoguslawa Szydlowicz-Polanczyk (PL)EX 1/1, CAC, W, BOB, BIG-2
2015 09 13CACVilnius, LTopenBrigita Vitolina (Latvija)WX 1, CAC, W, BOB, BIG-1, BIS-3
2015 09 12CACVilnius, LTopenMartin Baskaran (Ispanija)EX 1, CAC, W, BOB, BIG-1
2015 09 06CACVentspils, LVopenGyorgy Tesics (Hungary)EX 1/1, BB-1, BOB
2015 09 05CACVentspils, LVopenBrigita Vitolina (Latvija)EX 1/1, BB-2, LV CAC, LV CH
2015 08 23CACSalcininkai, LTopenAndi Hudono (Indonesia)EX 1/3, CAC, N, BOB, BIG-1, BIS-2
2015 08 22CACSalcininkai, LTopenJose Arnaldo Medeira (Brasil)EX 1/3, CAC, N, BOB, BIG-1
2015 08 09CACIBDruskininkai, LTintermediaMarina Ostrovskaya /Russia/EX 1/1, CAC, CACIB, W, BOS
2015 08 08CACIBDruskininkai, LTintermediaJuan A. Grillo /Colombia/ EX 1/1, CAC, R.CACIB
2015 08 07CACIBDruskininkai, LTintermediaSonia Kelveri /Cyprus/EX 1/1, CAC, CACIB, W, BOS, Crufts Q 2016
2015 07 18Sighthounds Club ShowRyga, LVjuniorJocelyne Gagne (Canada)EX 2/2, LV JCAC, LV JCH, BALT JCH
2015 06 28CACIBRyga, LVjuniorVlastislav Vojtek (SK)EX 3/3
2015 06 21CACMarijampole, LTopenPetr Rehanek (CZ)EX 1/1, CAC, N, BOB, BIG-2
2015 05 31CACIBTallinn, ESTjuniorHelina Simberg (EST)EX 3/3
2015 05 30Sighthounds Club ShowTallinn, ESTjuniorOuti Piisi-Putta (FIN)EX 1/1, JCAC, BJ, BB-1, BOB, EST JCH
2015 05 24CACIBMoletai, LTjuniorIrina Poletaeva (Finland)E 1/3, JW, BJ, Crufts Q 2016
2015 05 23CACIBMoletai, LTjuniorRui Oliveira (Portugal)EX 1/3, JW, BJ, BOB
2015 05 22Sighthounds Club ShowMoletai, LTjuniorWieslawa Misterka-Kluska (Poland)EX 1/2, BJ, CL JW 2015, BOB, JBIS-2, BIS-3
2015 05 09Sighthounds Club ShowRyga, LVjuniorLaima Eidukiene (LT)EX 1
2015 05 03CACIBLodz, PLjuniorJoao Vasco Pocas (Portugal)EX 4/8
2015 05 02CACIBPraha, CZjuniorTino Pehar (CR)EX 1/8, BJ, BOB, JBIG-1, JBIS-1, BIG-1, CZ JCH
2015 03 22CACIBRyga, LVjuniorLuis Manuel C. Catalan (Portugal)EX 2/4
2015 03 21CACIBRyga, LVjuniorMaija Sylgren (Finland)EX 2/3
2015 03 07CACIBVilnius, LTjuniorPeter Friedrich (D)EX 2/2
2015 01 24CACIBKaunas, LTjuniorJose Homem de Mello (Port)VG 1/2
2014 12 21CACIBVilnius, LTjuniorJoan Walsh (Ire)EX 1/1, JW, BJ, LT JCH
2014 12 20CACIBVilnius, LTjuniorJasna MatejcicEX 1/1, JW, BJ
2014 12 07NATKedainiai, LTjuniorMalgorzata Lorenc (PL)EX 1/1, JW, BJ
2014 11 23Sighthounds Club ShowRyga, LVpuppyValerio Nataletti (IT)VP 1, BestPuppy, Puppy SBIS-3
2014 09 14NATVilnius, LTpuppyJohan J. Juslin (FIN)VP 1, Best Puppy
2014 09 13NATVilnius, LTpuppyHans Lehtinen (FIN)VP 1, Best Puppy
2014 08 23NATSalcininkai, LTbabyZaur Agabeyli (AZE)VP 1, BestBaby
2014 08 03Sighthounds Club ShowDruskininkai, LTbabyGoran Bodegard (Sweden)VP 1/2, BestBaby